HFKYAPIM – Hakkında

2009 yılından beri “reklam-tanıtım filmleri” , “internet siteleri” ve “kurumsal kimlik tasarımları”nda  kalite ve yaratıcılık imzamızı atıyoruz.

Biz/HFKYAPIM

Güler yüz, sıcak bir kahve, yaratıcı fikirler HFK YAPIM‘ın olmazsa olmazıdır. Biz; 2009 Yılında Aydın‘da kurulduk. Görsel , işitsel ve web alanında çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Her geçen gün kendimizi geliştirip daha iyiye ulaşmaya çalışıyoruz.

Prodüksiyon alanındaki çalışmalarımız son hızıyla devam etmektedir. Çekim ve montaj konusundaki tecrübemizle siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmek için sürekli çalışıyoruz.

Neden Biz?

Sadece bir iş gözüyle bakmadığımız için nedeni, yaptığımız şey hobimiz ve hayattan en zevk aldığımız uğraşımızdır. Bu yüzden sizin istekleriniz bizim için bir angarya değil. Her istediğiniz değişiklik bizim için yeni bir ders niteliğindedir.

Gelişen teknolojiyi sürekli takip ediyor ve ekipman parkurumuzu sürekli yeniliyoruz. Biz, doğru bir konumlandırma ve buna bağlı olarak geliştirilen konsept dahilinde profesyonel biçimde hareket ediyor, amaca uygun ve kaliteli işler üretiyoruz.

 

www.aydinreklamfilmi.com
www.aydintanitimfilmi.com
www.reklamfilmi.hfkyapim.com
www.hfkyapim.aydinreklamfilmi.com
www.hfkyapim.com
www.hfk.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir